Korábbi nyertesek

2016:

Szervezeti kategóriában:

1. helyezett: Roche Európa Szolgáltató Kft.

2. helyezett: BorsodChem Zrt.

3. helyezett: SMR Hungary

Különdíj: Miller és Morrison Kft.

Különdíj: Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Kovács Helga (IBM Data Storage Systems Kft.)

2. helyezett: Pók Tamás (Vodafone Shared Services Budapest)

3. helyezett: Horváth Béla (IBM Data Storage Systems Kft.)

Különdíj: Gyarmatiné Bányai Edit (Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar)

2015:

Vállalati kategóriában:

1. helyezett: Citi Magyarország

2. helyezett: Vodafone  – VSSB

3. helyezett: BT ROC Kft.

Kis- és középvállalkozási kategória különdíj: Numan Pékség

Non-profit kategória különdíj: Effemine

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Nándori Mónika (IBM Magyarország)

2. helyezett: Szlovák Gergő (IBM Magyarország)

3. helyezett: Németh Mariann (Pick Szeged Zrt.)

Különdíj: Presszer Péter (IBM Magyarország)

2014:

Vállalati kategóriában:

1. helyezett: GE Lightning Kft.

2. helyezett: Magyar Posta Zrt.

3. helyezett: IT Services Magyarország Kft.

Különdíj: Design Terminál

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Gothárdi Ibolya (Vodafone Magyarország)

2. helyezett: Martin Neil Coulam (Tesco Magyarország)

3. helyezett: Hradek Viktória (AAM Vezetői Informatikai Tanácsadó Zrt.)

Különdíj: Nagy Terézia (Ericcson Magyarország Kft.)

2013:

Vállalati kategóriában:

1. helyezett: T-Systems Magyarország Zrt.

Különdíj: MetLife

Felsőoktatási kategóriában:

1. helyezett: AIESEC nemzetközi diákszervezet   és     DETEP a Debreceni Egyetem

Különdíj:  Dunaújvárosi Főiskola

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Handó Eszter

2012:

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Zsuga János (vezérigazgató) – FGSZ Földgázszállító Kft.

Szervezeti kategóriában:

1. helyezett: IBM Data Storage Systems Kft.      és          Bourns Kft.

Szervezeti különdíj: Lufthansa Systems Kft.

Államigazgatási különdíj: Belügyminisztérium

További díjazottak: Sali Szilvia, K&H Bank, CIB Bank KKV menedzsment, Tonk Emil, Ilyés Gyula

2011:

Egyéni kategóriában:

1. helyezett: Pach Gabriella – Xerox Magyarország Kft.
2. helyezett: Jakobsen Petra – Bonafarm Kft.
3. helyezett: Taskovics László – K&H Bank

Szervezeti kategóriában – Pénzintézeti Szektor:

1. K&H Bank
2. OTP Bank
3. Unicredit Bank

Szervezeti kategóriában – Nem pénzintézeti szektor:

1. Jabil Kft.
2. IBM Magyarországi Kft.
3. MOL Nyrt.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.